Buty podwyższające, obuwie podwyższające

Buty na podwyższeniu są wygodnym i dyskretnym rozwiązaniem dla panów, którzy z różnych względów nie są zadowoleni ze swojego wzrostu. Oferujemy eleganckie buty podwyższające dla mężczyzn , które, zależnie od modelu, mogą dodać nawet do 12 cm wzrostu.

Obuwie skonstruowane jest w taki sposób, by obcas był niewidoczny dla oka. Efekt podwyższenia nie wpływa na formę buta, dzięki czemu obuwie wygląda naturalnie.

Buty podwyższające są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przez co są niezwykle wygodne i trwałe. Oferujemy skóry naturalne w wybranych przez Ciebie kolorach. Możesz sam zdecydować jakie kolory oraz rodzaje skór chciałbyś mieć. Skóry naturalne są miękkie i przewiewne co znacznie wpływa na komfort ich noszenia.

Gdzie kupić buty podwyższające ?

Nasz sklep w Łodzi , przy ulicy Piotrkowskiej 82 oferuje wygodne, eleganckie obuwie podwyższające dla panów. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na większość dostępnych na naszej stronie modeli z opcją podwyższenia obuwia. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Istnieje bardzo wiele powodów, dla których podwyższające buty są świetnym pomysłem. Każdy mężczyzna może pokusić się o buty na podwyższeniu , niezależnie od wzrostu. Nawet wysoki facet, zakładając buty podwyższające , będzie prezentował się elegancko, co z pewnością podniesie jego samopoczucie .

Buty podwyższające są fantastycznym rozwiązaniem dla panów młodych , których wybranka chciałaby założyć szpilki do sukni ślubnej. Eleganckie podwyższone buty ślubne dla mężczyzn wizualnie zmniejszą różnicę wzrostu. Buty na wymiar podwyższające fantastycznie prezentują się jako dodatek do garnituru.

Wedle życzenia możemy zrealizować obuwie podwyższające dla mężczyzn na niemalże dowolną wysokość. Istnieje możliwość uszycia obuwia o lekkim podwyższeniu na 4 cm. Dla niższych panów jesteśmy w stanie podwyższyć buty o 7cm, 10cm, a nawet 12 cm.